Hakkımızda

Hakkımızda

                Eğlence Sektörünün Lider İşveren Markası “Eğlence İş İlanları” Yolculuğuna 2004 Yılında “Eğlence İş İlanları” Markası İle Başladı. Bugüne Kadar Çalıştığı Binlerce Kişinin Üstlendiği “Menajerlikler” İle “Sektör Lideri” Olacağının Habercisiydi Ve Bunu Çok Kısa Zamanda Başardı. Alanında Yenilikçi, Güvenilir Ve En Etkili Olduğunu Kabul Ettirdi. Sektöründe Ciddi Yeniliklerin Gelmesini Sağladı. Global Bakış Açısı Ve Yaratımcı Yaklaşımlarla Karşılama Hedefi İle Yola Çıkan “Suat Arslan” İmzası Taşıyan “Eğlence İş İlanları” Markası Bugün İçinde Bulunduğu Sektöre Yön Vermektedir. Konumunu Kendi Belirlediği Başarı Çıtasını, Kendi Dinamiklerini Belirleyerek Her Seferinde Biraz Daha Yukarı Taşıyan “Eğlence İş İlanları” Kendisiyle Olan Yarışını Bıkmak Usanmak Bilmeden Sürdürmektedir. 

                “Eğlence İş İlanları” Markası Profesyonel Bir Ekiple Beraber Bugüne Kadar Menajerliğini Üstlendiği Tüm Çalışanların Değerlendirilmesi, Yetenek Kazandırılması, Yetenek Geliştirme, Basın Ve Halkla İlişkileri, Kişisel Gelişim, Reklam Ve Sosyal Medya Çalışmalarını, Zamanın İlerisinde Takip Etmekte – Uygulamakta Ve Çalıştığı Markaları, Eğlence Mekanları, Organizasyonları, Otel Ve Restoran Zincirlerini “Mutlu Ortaklar” Menajerliğini Üstlendiği Kişileri “Mutlu Çalışanlar” Olarak Sınıflandırıp, “Kimse-Kimselerin” Yetişemeyeceği Çalışmaları, Menajerliği Ve Organizasyonları Yapmaktadır.

                “Eğlence İş İlanları” Çalıştığı Kişi Ve Kurumlara Onları Yönetebilecek, Doğru Hedefler, Anlaşılır Ve Doğru İletişim İle Amaçlarına En Hızlı, Güvenli, Sağlıklı, Rahat Ve Huzurlu Bir Şekilde Ulaşmalarına Rehberlik Etmektedir. Bunu Yılların Getirdiği Bilgi, Tecrübe, Mükemmel Bir Ekip Ve Becerisi İle Rakipsiz Sağlamaktadır.

16 Yıldır Türkiye’de Resmi Menajerlik Ajansı Olarak Çalışan & Türkiye’nin En İyi Mekanları İle Anlaşmalı Olan, Ödeme & Sosyal Olanakları Yerine Zamanında & Eksiksiz Yerine Getiren, Tek Ajans; “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” Firmadır.

Gece HayatıGece Hayatı BuradaEğlence Hayatı BuradaEğlence İş İlanlarıWork Time Organizasyon & Model Ajansı – Barlas Organizasyon & Model Ajansı – İstanbul Menajerlik AjansıAnkara Menajerlik Ajansıİzmir Menajerlik AjansıBursa Menajerlik AjansıAntalya Menajerlik Ajansı – Organizasyon & Model Ajansları” Alt ajanslardır.

Haricinde Adımızı, Yazılı & Görsel Bilgilerimizi Kullananlara & Kopyalayanlara İtibar Etmeyiniz. Eğlence İş İlanları; “Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markasıdır.”

Başa dön tuşu