Blog

Kons – Konsomatris Alımı Yapılacak

 

Kons Elemanı Alımı Yapılacak

 

Eğlence Sektörü Bölgesin Ve Çevresinde Bulunan Eğlence Mekanlarına (Gazino, Bar, Disko, Otel Gazinosu) Gibi Yerler İçin Genelde Geceleri Çalıştırmak Amacıyla Eleman Alımı Yapılacaktır.

Ajans Üzerinde Yer Alan Kons İş İlanları Tarafından Yapılacak Başvurularda İlk Dikkat Edilecek Olan Taraf Sizlerin Geçmişinizde Bu İşi Ne Kadar Tecrübe Edindiğiniz Ve Bu Tecrübelerinizin Nasıl Kullanabildiğiniz Sizler İçin Daha Önemlidir. Sizlerin Yapmış Oldukları İş İlanlarında Şirket Tarafından Deneyiminiz Kontrol Edileceği Gibi Bu İş İçin Kendinizi De Ne Kadar Hazır Hissettiğinizi İş Alımlarında Göstermeniz Gerekmektedir.

Sizlerin Bu Alanlarda İşini Özverili Ve Disiplinli Bir Şekilde Yerine Getirecek Çalışma Arkadaşlarınızın Yanında Sırıtmayacak Kişilerin Kadroya Dahil Edileceği İş İlanlarında Sizlerin Daha İyi Yerlere Gelmesini Sağlamaktayız.

Eğlence İş İlanları

Eğlence Sektörünün Lider Markası “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” Türkiye'nin En Eski, Tek Resmi & En Büyük Menajerlik Ajansı. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güvenilir & En Güçlü Ajansı. "Eğlence İş İlanları" Time Creative Kuruluşudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu