Blog

Profesyonel Şekilde Çalışma İmkânı

 

 

Görünen Güncel İş İlanları Üzerinden Yapmış Olacağınız Başvurular İle Bünyemizde Bulunan Farklı Gece Hayatında Yer Edinmiş Mekanlar İle Çalışabilirsiniz. Günlük Olarak Sağlanan İş İmkanları İle Düzenli Bir İş Hayatınızın Olacağı Gibi Alacağınız Ücret De Günlük Olarak Hesaplandığından Aya Vurulduğu Vakit Dolgun Bir Ücret İle Karşılaşmanıza Sebep Olacaktır.

Yapacağınız Çalışmalar Da Müşteri Memnuniyetini Sonuna Kadar Sağlamanız Gerektiğinden Profesyonel Bir Şekilde Çalışma Seçeneklerini Sizlere Sunmaktayız. Ajansımız Bünyesinde Bulunan İş İlanlarını İncelemek Ve Bunlara Başvurmak İçin İsterseniz Ofislerimize Gelerek İsterseniz De İnternet Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz.

Solist, Dansçı, Garson, Barmaid, Salon Hostesi Aranıyor. Sizde Bu Vasıflarda Çalışmak İstiyorsanız. Bizimle İletişime Geçebilirsiniz…

Bayan Kons İş İlanları, Kons Olarak Gazinolarda, Eğlence Merkezlerinde, Bar Ve Kulüplerde Konsomasyon Hizmeti Vermek İsteyen Bayanlar İçindir. Bayan Kons Olarak Çalışacak Bayanlar Bu İlana Sayfanın En Altında Bulunan İletişim Numaralarını Kullanarak Bizimle İrtibat Kurabilir. Personel Alım Sınırımız Veya Sınırlı Sayımız Yoktur. Bu İlan Süresiz Olarak Açık Bir Bayan Kons İlanıdır.

Tüm Türkiye Genelinde Çalışan Gazino Menajerliğimiz Kons Bayanlara İş Fırsatı Sunmaya Devam Ediyor. 700 TL – 900 TL – 1000 TL – 1400 TL Yevmiyeler İle Bizimle Çalışın. Gazino, Gece Kulüpleri Ve Tüm Turistik Gazinolar İle Pavyonlarda Konsluk İşi İçin Bayanlara Acilen İhtiyaç Duyuyoruz.

Bizimle Çalışarak Yüksek Gelir Elde Edebilirsiniz. Huzurlu Ve Güvenli Gazinolarda Konsomatris Olmak İsteyen Tüm Bayanları İlanımıza Başvuru Yapmaları İçin Bekliyoruz.

Kons Ve Konsomatris İş İlanı; Eğlence İş İlanları Güvencesi İle Turistik Tesis, Gazino , Bar, Gece Kulübü Gibi İşletmelerde Oryantal Olarak İş Arayan Bayanlara Hitap Etmektedir.

Eğlence İş İlanları

Eğlence Sektörünün Lider Markası “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” Türkiye'nin En Eski, Tek Resmi & En Büyük Menajerlik Ajansı. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güvenilir & En Güçlü Ajansı. "Eğlence İş İlanları" Time Creative Kuruluşudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu