Nedir Nasıl Olunur

Kons (Konsomatris) Nedir, Nasıl Olur

Kons (Konsomatris) Hakkında

 • Kons (Konsomatris) Nedir ?
 • Kons (Konsomatris) Ne İş Yapar ?
 • Kons (Konsomatris) Nasıl Olunur ?
 • Kons (Konsomatris) Nerde Çalışır ?
 • Kons (Konsomatris) Ne Kadar Maaş Alır ?
 • Kons (Konsomatriste) Olması Gereken Özellikler ?
 • Kons (Konsomatris) İş İlanları

Yılların Gazino Kültürü, “Kons (Konsomatris)” Olmadan Asla Olmaz…

Kons (Konsomatris) Nedir ?

Kons (Konsomatris) Çalışılan Eğlence Mekânlarında (Night Club Ve Alkollü Restoranlarda) Görsellik Katma Amacı İle Duran Ve Gelen Müşterilerin Ismarladıkları İçkileri (Belirlenen Dakikada) İçen (Alkol Kullanma Zorunluluğu Yoktur) Bayanlara Denir.

Kons (Konsomatris) Ne İş Yapar ?

    Her Mekânda Ortalama 25-40 Bayan Çalışır. Mekânlarda Dansçı, Oryantal Ve Solistlerde Bulunmaktadır. Bayanlar İş Saatlerinde 2’li Grup Halinde Birbirleri İle Oturur. Müşteriler Mekâna Geldiği Zaman, Bayanları Masasına Davet Etmek İsterse; Sizde Kabul Ederseniz Gidip Hoş Geldiniz Der, Oturursunuz Ve Size Bardak Ismarlanır. (Alkol Almıyorsunuz, Meyve Suyu Genelde.) Küçük Bardaklarda 5, Büyük Bardaklarda 10 Dakika Süre İle Masada Müşteriler İle Muhabbet Ediyorsunuz, Bunun Karşılığında Müşteri Küçük Ve Büyük Bardakta Belirlenen Bir Hesap Öder. Bir Daha Yenilerse Aynı Süre Otururlar.

Kons (Konsomatris) Nasıl Olunur ?

Kons (Konsomatris) Eğlence Sektöründe Bitmeyecek Bir Meslektir, Sürekli Konslara (Konsomatrislere) İhtiyaç Duyulur Ve İş İmkanı Vardır. Fakat Her Meslekte Olduğu Gibi Konslar (Konsomatrislerde) En Doğru Yerde Çalışmalıdırlar.

Kons (Konsomatris) Eğlence Sektörünün En Önemli Ve Zaman İhtiyaç Duyulan Bitmeyecek Mesleklerden Biridir. Gerek Deneyimli İseniz Gerek Eğlence Sektöründe Kons (Konsomatris) Olarak İşe Başlayacaksanız En Doğru Adres “Eğlence İş İlanları” En Kaliteli Ve Lüks Mekanlarda, En İyi Şartlarda Ve Rahat Ortamlarda Çalışarak, Tüm Sosyal Olanakların Karşılanacağı Şekilde Kons (Konsomatris) Olarak Çalışabilirsiniz. Gerekli Tüm İhtiyaç Ve Eğitimlerinde Ücretsiz Olarak Sağlanacaktır.

Kons (Konsomatris) Adayları Eğer Bizim İle Çalışmaya Başlayacak Olurlarsa, Kesinlikle Çok Büyük Bir Avantaj İle Kons (Konsomatris) Olarak Bu Mesleğe Başlayacaklardır…

Kons (Konsomatris) Nerde Çalışır ?

    Kons (Konsomatrislerin) Başlıca Çalışma Alanları;

 • Night Club
 • Beach Club
 • Restoranlar

“Eğlence İş İlanları” Eğlence Sektöründe En Kaliteli & En Lüks Mekanlar İle Çalışmaktadır. Yılların Verdiği Tecrübe & Mekân – İşletmeler İle Kurduğu Bağ İle Sizin Bu Alanda Çalışmalarınızda Büyük Avantaj Sağlayacaktır.

Kons (Konsomatris) Ne Kadar Maaş Alır ?

    Kons (Konsomatris) Ücretleri; Kons (Konsomatrislerin) Çalıştığı Menajerlik Ajansı, İşletme – Mekân, & Döneme Göre Değişiklik Göstermekle Beraber Genellikle Aylık Verilen Teklifler 6.500 TL İle 9.000 TL Arasında Değişmektedir. Çoğu Menajerlik Ajansı, İşletme – Mekân Genellikle Ulaşım, Konaklama, Yemek, SSK İle Avans Olanağı Sunmamaktadır.

    “Eğlence İş İlanları” Eğlence Sektöründe Lider İş Veren Markasıdır. Eğlence Sektöründe Kons (Konsomatrislere) En İyi Şartlarda Çalışma Fırsatı, En Rahat İşletmeler – Mekanlar Sunarken, En Yüksek Ücretleri & Tüm Sosyal (Kalacak Yer, Ulaşım, Yemek, SSK & Avans) Olanakları İle Kons (Konsomatris) & Kons (Konsomatris) Adaylarına Sunduğu İş Fırsatlarından Yararlanabilirler.

“Eğlence İş İlanları” Kons (Konsomatris) Ücret Tarifesi (Ücretler En Düşük Limitlerden Hesaplanmıştır)

Kons (Konsomatris) Sabit Ücretleri    : 600 TL ile 1500 TL
Kons (Konsomatris) Yarıcı Ücretleri    : 800 TL ile 2500 TL

Ücretler Günlük Ücretlerdir. Çalışmalarımızda; Ulaşım, Konaklama, Yemek, Ssk Sağlanmaktadır. (Kıyafet, Kuaför, Ayakkabı, Makyaj Ve Acil Ödemeleriniz İçin) Avans Olanağımız Mevcuttur.

Kons (Konsomatriste) Olması Gereken Özellikler ?

 • Prezantabl Olması
 • Diksiyonu & Görünüşü Güzel Olması
 • Seyahat Engelinin Bulunmaması
 • Düzenli Bir Şekilde Çalışabilir Olması
 • Müşteriler İle Beraberlik Yaşamaması
 • Mini & Topuklu Giyim Konusunda Rahat Olması

Eğlence İş İlanları

Eğlence Sektörünün Lider Markası “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” Türkiye'nin En Eski, Tek Resmi & En Büyük Menajerlik Ajansı. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güvenilir & En Güçlü Ajansı. "Eğlence İş İlanları" Time Creative Kuruluşudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu